Obyvatelé

Námět a scénář:

Ivan Arsenjev, Petr Forman

Režie:

Petr Forman

Scénografie:

Josef Sodomka, Matěj Forman

Výtvarné řešení interiéru stanu:

Matěj Forman

Choreografie:

Veronika Švábová, Marek Zelinka a kolektiv

Hudba a písně:

Marko Ivanovič, Jarda Traband Svoboda

„La Lettera di Lincoln“ – Ennio Morricone, aranžmá: Jan Hasenöhrl
ve spolupráci s Českým národním symfonickým orchestrem

Kostýmy:

Andrea Sodomková

Animace, filmový obraz:

Josef Lepša

Kamera:

Jaromír Kačer

Zvuky a ruchy:

Michal Holubec, Marek Poledna (Studio Bystrouška)

Obrazová postprodukce:

i/o post

Technologie projekcí:

3dsense

Světelný design:

Louise Gibaud, Petr Forman

Koncepce světel:

Igor Schmidt, Petr ‘Goro’ Horký, Petr Forman

Koncepce zvuku:

Philippe Leforestier, Philippe Tivilier

Kabaretiéři, ilusionisté, pistolníci a krásné ženy:

Petr Forman, Veronika Švábová, Marek Zelinka, Jacques Laganache, Daniela Voráčková/Simona Babčáková, Josefína Voverková, Vojta Švejda/Jiří Kniha, Michael Vodenka/Miroslav Kochánek, Ivan ”Zobák” Pelikán, Petr “Goro” Horký, Josef Sodomka/Ivan Arsenjev, Philippe Leforestier, Mitakuye Oyeasin, Jakub Tokoly a Dizzy Gilagio (Didier Castelle, Francois Lezer, Michel Oger, Thierry Malard)

Tvář měsíce:

Roberto Magro

Vedoucí produkce:

Pavla Kormošová

Výkonná produkce:

Olga Plchová, Jana Rabenhauptová Lábrová

Umělecká a řemeslná spolupráce:

Míra „Čahoun“ Vosecký, Antonín Maloň, Marek Rejent,

Jan Semerád, Ladislav Vlna, Martin Lhoták, Renata Lhotáková, Ondřej Mašek, Stáňa Stuchlá, Renata Vosecká, pan Farkaš (Comparz)

Umělecká spolupráce:

Ondřej Lábr, Lucka Valaška, Jiří Kývala, Jan Kolegar, Daniela Paseková, Anna Tomanová, Eliška Vojtková, Tereza Vostradovská, Raquel Crisostomo, Tereza Bartůňková, Mafalda, Dorka Hoffmeistrová, Johana Chramostová, Karolína Jiřičková, Rozálie Kotyková, Tereza Paprňáková, Michaela Hatašová, Johana Šatavová

Výroba kostýmů:

Jana Pospíšilová, Andrea Gájová, Pavla Folberová, Lenka Polášková, Monika Šonková, Jana Paulová

Řemeslná a technická spolupráce:

Karel Bambula, Roman Hrůza, Jiří Chramosta, Jenda Niesyt, Petr „Goro“ Horký, Nicolas Cautain, Jan Šik, Vavřinec Jirman, Jáno Benčík, Jakub Zdeněk, Antonín Krutský, Jitka Hoffmeistrová, Jakub Hradílek, Robert Čejka, Antonín Drahota, pan Habr, Honzik Karen, Petr Kukla (PaKK), pan Nahodil, Ivan Paseka, Dominik Pergl, Pavla Šnajdarová, pan Šplíchal, Simon Ungeschiekt, Jakub Vinecký, Láďa, Mirek, Pérko, Michal

Oficiální fotografové:

Irena Vodáková, Jana Raubenhauptová Lábrová

Projekční plochy:

Tuchler jevištní & textilní technika

Pyrotechnika:

Tomáš Petrš (Flame in Stars)

Výroba konstrukcí:

Strojírny Podzimek, s.r.o.

Poděkování za významnou pomoc a podporu (v abecedním pořadí):

Mikuláš Arsenjev, Karolína Bartáková (Raiffeisenbank), pan Bělohradský, pan Beníšek, Irena Bilavčíková (WINCOR NIXDORF), Lucie Čepcová, Michal Černý (i/o post), Petr Dokoupil (SMURFIT KAPPA), Dřevobis D & S, Martin Fajfrlík (Spedica), François Guérin (Ville de Rennes), Stepahé Harel, Mike Hausman, Václav Hejduk, Ing. Petr Hejl (starosta MČ Praha – Suchdol), Aziz JahiC (C.S.CARGO), Ondřej Kačer, Katarzyna Kassner (Panasonic), paní Kohoutová, Karel Košťál (C.S.CARGO), Roman Kotora (WINCOR NIXDORF), Radim Kratochvíl, Zdeněk Krysl (Panasonic), Ing. Petra Kynštetra, CSc. (Parlament České republiky – Poslanecká sněmovna), François Le Pillouer (Le Théâtre National de Bretagne, Rennes), Petr Likeš (Panasonic), Martin Lorente (Le Théâtre National de Bretagne, Rennes), Bohuslav Macek (Düfa), Libuše Martínková (i/o post), Petr Mašek (Spedica), Petra Mikešová (Raiffeisenbank), Klára Mišunová (Studio Hrdinů), Libor Nenutil, Jordi Niubó (i/o post), Laurent Parigot (Le Théâtre National de Bretagne, Rennes), Parlament České republiky – Poslanecká sněmovna, Petr Pašta, Lucie Pirochová, Michal Plička (i/o post), Corrine Poulain (Ville de Rennes), Jean Michel Puiffe (Théâtre Sénart, Scéne Nationale), Hana Rabenhauptová, Remko, s.r.o., Sidon Schlehr (Tuchler jevištní & textilní technika), Igor Schmidt, pan Serbus, Martina Skala, Václav Strejček (Studio Hrdinů), Jiří Suchánek, Karel Svoboda (TOI TOI), Zuzana Sýkorová, Petr Šulc, Marie Tesková, Petr Tůma, David Voverka (Messenger), Klára Vydržel (Raiffeisenbank), JUDr. František Vyskočil, Ph.D., Paul Zaentz, Adam Zahálka, Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola Praha 3

Poděkování za obětavou péči a báječnou kuchyni:

Klára Formanová, Vlaďka Voverková, Vlasta Gondolánová, paní Hanka, paní Červená, paní Růžena